Partner NBB

Globalna sieć z obecnością w 16 krajach

ponad 100

profesjonalistów

26 biur

na całym globie

globalny zasięg w

16 krajach

wystarczy jeden

telefon

Sprzedaj swoją firmę jak najbardziej korzystnie! Osiągaj najlepsze rezultaty z przejęcia firm oraz zmian pokoleniowych z NBB – Twoją niezależną grupą doradczą. Skorzystaj z innowacyjnych narzędzi, dzięki którym zwiększysz wartość swojej firmy przed jej sprzedażą i zdobędziesz tym samym jak największy zysk!

O NBB M&A Advisors

Specjaliści w pozyskiwaniu
i sprzedaży firm

Jako członek sieci NBB M&A Advisors nie tylko dostarczam sprawdzoną metodologię dla naszych Klientów, ale również osiągam szybkie i skuteczne wyniki w projektach o zasięgu międzynarodowym. W procesie poszukiwania odpowiedniego inwestora dla Klientów współpracuję z partnerskimi międzynarodowymi biurami sieci NBB. Dzięki temu mam możliwość znalezienia jak najlepszego inwestora zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nasza sieć NBB M&A Advisors, do której należę, ma duże doświadczenie w procesie doradztwa finansowego szczególnie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Korzystamy z unikalnych metod działania i narzędzi, które pozwalają nam na jak najlepsze działanie w zakresie doradczym dla naszych Klientów. więcej

NBB jest firmą o zasięgu globalnym, świadczącą niezależne usługi doradztwa w zakresie fuzji i przejęć firm oraz finansowania przedsiębiorstw. Ponadto zajmujemy się wyceną spółek oraz restrukturyzacją przedsiębiorstw.

Nasza działalność zrzesza ponad 100 profesjonalistów z 16 krajów. Dzięki temu możemy świadczyć profesjonalne usługi oraz zdobywać dla Ciebie jak najlepszych inwestorów w Europie.