KS Consulting

Kim jesteśmy, co robimy, jakie są nasze wartości?

Specjalistyczne narzędzia.

KS Consulting korzysta ze specjalistycznych narzędzi do analizy wartości firmy, takich jak Value Builder oraz BizValue, narzędzie zaprojektowane przez naszych wspólników z BizFit. Dzięki tym narzędziom otrzymasz profesjonalny raport dotyczący Twojej działalności. Podpowiemy Ci też, co powinieneś zrobić, żeby zwiększyć wartość swojej firmy, aby móc ją korzystnie sprzedać!

Wiedza i doświadczenia.

W naszej pracy bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Opieramy się na jasnych wytycznych i konkretnych danych zdobytych podczas analizy Twojej firmy za pomocą specjalistycznych narzędzi. Podajemy skuteczne, pewne metody na zwiększenie wartości Twojego biznesu poparte wcześniejszą dokładną analizą firmy.

Świadczymy wysokiej jakości usługi doradcze w transakcjach biznesowych.

Bierzemy udział w pozyskiwaniu odpowiednich inwestorów nie tylko z Polski, lecz także na terenie Europy. W atrakcyjny sposób przedstawiamy im Twoją firmę, a także dbamy o to, by transakcja przebiegła pomyślnie i była jak najbardziej korzystna dla Ciebie! Gwarantujemy, że na każdym etapie naszych działań zachowujemy dyskrecję i poufność, także podczas pozyskiwania inwestorów.

Doświadczenie

 Współpraca

Narzędzia

  Wiedza

Niezależność


KS Consulting jest niezależną firmą konsultingową, która służy wyłącznie interesom swoich klientów. Nasze doradztwo charakteryzuje się neutralnością, obiektywizmem oraz bezstronnością. Posiadanie odpowiednich kwalifikacji i kompetencji niezbędnych do przeprowadzenia profesjonalnych działań w zakresie usług doradczych, transakcji biznesowych i wydawania profesjonalnych ocen dotyczących wartości firmy umożliwia nam zachowanie pełnej niezależności.

Etyka


Jako członek NBB działamy zgodnie z wytycznymi Międzynarodowego Stowarzyszenia Brokerów Biznesowych (IBBA) i Źródłowego Kodeksu Etycznego M&A, które kładą nacisk na zasady etyczne, takie jak uczciwość, niezależność, odpowiedzialność, kompetencje, lojalność i poufność.

Poufność


Zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi i metodologiami zobowiązujemy się do zachowania w tajemnicy wszelkich informacji dostarczanych nam przez naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, byś czuł się bezpiecznie, powierzając nam do analizy ważne dla Twojej firmy dane. 

Specjalizacja


Nasza firma konsultingowa specjalizuje się w sprawach związanych ze zwiększeniem wartości firmy, jej sprzedażą, a także sukcesją. Dzięki zawężeniu obszaru swojej działalności jesteśmy w stanie prowadzić profesjonalne usługi w tym zakresie, a także nieustannie ulepszać metody swojego działania oraz dostosowywać je do sytuacji panującej na rynku.

Kompetencje


Jako certyfikowany Value Builder Advisor i członek sieci NBB M&A Advisors posiadam niezbędną wiedzę i narzędzia, które pozwolą odnieść sukces w realizacji Państwa projektu.

“Price is what you pay, value is what you get”

 

Warren Buffet, Investor

Twój doradca
Klaus Sonntag

Klaus Sonntag

Partner & Managing Director
ks@ks-consulting.pl

Klaus jest absolwentem Uniwersytetu w Heidelbergu i Bremie w dziedzinie ekonomii oraz certyfikowanym specjalistą ds. restrukturyzacji przez Instytut IFUS w Heidelbergu.
Posiada wieloletnie doświadczenie jako dyrektor zarządzający i przedsiębiorca działający na terenie Polski.

Doradza firmom i inwestorom w Polsce i Europie przy zakupie i sprzedaży spółek jako partner NBB M&A Advisors i BizFit. Jest również jedynym certyfikowanym ekspertem w Polsce w zakresie ValueBuilder, unikalnej metody budowania wartości firmy przed jej transakcją.